Contactgegevens leraars Muziekschool Wonderful World

  • PIANO

Yves Van Innis: 0468/04 72 95 - ymusiczone-1@telenet.be

Erik Brabants: 0472/99 73 21 – erikbrabants@gmail.com

Matthieu Idmtal: 0499/27 51 46 - matthieu.idmtal@hotmail.com

Anastasia Kozhushko: 0495/68 05 21 - anastasia@kennerartists.com

Zhazira Ukeyeva: 0485/03 38 12 - zhazira.ukeyeva@gmail.com

Gulzhaina Kydyrova: 0489/55 48 96 - zhainakj@gmail.com

Nicolaï Van den Bogaert0468/24 19 86 - vandenbogaertn@gmail.com

Amalya Poghosyan: 0486/76 30 91 - amalypoghosyan@hotmail.com


  • Jazz-Piano

Charles Loos: 0476/57 82 54 - charlesloos@skynet.be


  • KLASSIEKE GITAAR

Patrizio Perucchi: 0472/54 80 87 - barbizio@gmail.com

Ine Clerckx: 0494/29 97 80 - ine.clerckx@gmail.com

Caterina Morgera: 0486/34 93 50 - caterina.morgera@gmail.com


  • FOLK GITAAR

Patrizio Perucchi: 0472/54 80 87 - barbizio@gmail.com

Laurens Mannaerts: laurens_mannaerts@hotmail.com


  • VIOOL

David Vergaelen: 0468/13 44 46 – info@vergaelen.net

Wouter Tooten: 0485/85 40 38 – tootenw@gmail.com

Zhazira Ukeyeva: 0485/03 38 12 - zhazira.ukeyeva@gmail.com


  • Cello

Gulzhaina Kydyrova: 0489/55 48 96 - zhainakj@gmail.com


  • DWARSFLUIT

Sarka Trompé: 0468/13 44 46 - info@vergaelen.net


  • BLOKFLUIT

Marc Van Hoorick: 0498/61 69 88 – marcvanhoorick@hotmail.com -  marc.vanhoorick@bornem.be


  • ZANG

Rik Willebrords: 0499/16 91 94 – willebrordsrik@gmail.com

Mit Taets: 0489/86 18 40 - mittaets@gmail.com

Astrid De Cadt: 0486/85 67 32 - astrid.decadt@hotmail.com


  • KLARINET/SAXOFOON

Marc Van Hoorick: 0498/61 69 88 – marcvanhoorick@hotmail.com -  marc.vanhoorick@bornem.be


  • JAZZ-SAXOFOON/JAZZ-KLARINET

André Donni: 0498/70 67 43 - a.donni@hotmail.com


  • AMV ZATERDAG

Milan Danton Lauwers: 0497/62 52 92 - Milandanton@gmail.com


  • AMV WOENSDAG

Sarka Trompé: 0468/13 44 46 - info@vergaelen.net


  • HARMONIE/ANALYSE

Nicolaï Van den Bogaert0468/24 19 86 - vandenbogaertn@gmail.com


  • MUZIEKGESCHIEDENIS

Yves Van Innis:  0472/32 72 80 - yvaninnis@telenet.be

Muziekschool Wonderful World | Sint-Katelijnestraat 69 - 2800 Mechelen
Bel ons 015 34 32 63 | 0468 13 44 46, of stuur een email
Dinsdag - vrijdag doorlopend van 10u tot 22u | Zaterdag doorlopend van 08u tot 21u | Zondag & maandag gesloten